Sanggupkah anda menerima faedah, hasil perjuangan dan keringat orang lain?

Sekiranya anda masih belum menjadi ahli!!

SERTAILAH SEKARANG !!!

"Bersatu Kita Teguh, Bercerai Kita Roboh"


PEGAWAI TERTINGGIPEGAWAI TERTINGGI AUEGCAS 2013-2016

PRESIDEN

Mohd Amidi Bin Abdul Razak

013-9970 1010

amidi@prison.gov.my

amidi@auegcas.org

NAIB PRESIDEN TENGAH

Che Ani Bin Abdullah

NAIB PRESIDEN TIMUR

Suriyati Binti Sadali

013-9970990

suriyati@phg.icu.gov.my

suriyati@auegcas.org

NAIB PRESIDEN UTARA

Mohd Nasir Bin Len

019-5227472

nasirlen@mohr.gov.my

SETIASUSAHA AGUNG

Hjh Salimah Binti Hj Khadith

013-3513456

salimah.miti@1govuc.gov.my

salimah@auegcas.org

SETIAUSAHA AGUNG 1

Hishamuddin Bin Ahmad

-

-

-

SETIAUSAHA AGUNG 2

Amir Hamzah Bin Yakad Ali P.P.T

019-5756570

amir@perak.gov.my

BENDAHARI

Siti Ruhani Binti Jumiran

019-5393353

sitiruhani@selangor.gov.my

sitiruhani@auegcas.org


AHLI MAJLISAHLI MAJLIS TERTINGGI AUEGCAS 2013-2016

SETIASUSAHA CAWANGAN WILAYAH

Hjh Salimah Binti Hj Khadith

013-3513456

salimah.miti@1govuc.gov.my

salimah@auegcas.org

SETIAUSAHA CAWANGAN SELANGOR

Siti Ruhani Binti Jumiran

019-5393353

sitiruhani@selangor.gov.my

sitiruhani@auegcas.org

SETIAUSAHA CAWANGAN NEGERI SEMBILAN

-

-

-

-

SETIAUSAHA CAWANGAN PERAK

Amir Hamzah Bin Yakad Ali P.P.T

019-5756570

amir@perak.gov.my

SETIAUSAHA CAWANGAN PAHANG

Suriyati Binti Sadali

013-9970990

suriyati@phg.icu.gov.my

suriyati@auegcas.org

SETIAUSAHA CAWANGAN KELANTAN

Muhd Zawawi Bin Hassan

011-4025 8577

hj-awie.bomba@1govuc.gov.my

SETIAUSAHA CAWANGAN PERLIS

Haji Mahmud Bin Perlis

013-9970 1010

-

-

SETIAUSAHA CAWANGAN PULAU PINANG

Norol Hosna Binti Omar

013-4604099

norolhosna@mod.gov.my

norolhosna@auegcas.org

SETIAUSAHA CAWANGAN KEDAH

Fuziah Binti Mohd

013-3800813

fuziah@jkptg.gov.my

fuziah@auegcas.org

SETIAUSAHA CAWANGAN JOHOR

Zaulkefli Bin Abd Manap

012-7341065

zaulkefli@johor.gov.my

zaulkefli@auegcas.org

SETIAUSAHA CAWANGAN MELAKA

Siti Ramlah Binti Ahmad

017-6394232

ramlah.poli@1govuc.gov.my

SETIAUSAHA CAWANGAN TERENGGANU

-

-

-

-